Oran Evden Eve Nakliyat

Oran Evden Eve Nakliyat

Oran  nakliyat şirketi olarak eşya taşımacılığında yılların katmış olduğu deneyim ve tecrübe ile hassas eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.

Eşya taşımacılığında asıl önemli olan bir eşyaya nazikçe davranılması, iyi düzeyde paketlenmesi ve eşyanın gideceği yeni evde özenli olarak yerleştirilmesidir. Oran Nakliyat firması olarak taşıma işleri öncesinde ücretsiz eksperimiz eşyalarınızı kontrol ederek hassas ve güvenli eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Ekspertiz hizmetleri sonrasında Oran Nakliye olarak evinizde personellerimiz tarafından uygulanacak işlem ilk olarak demonte işlemleriyle başlamaktadır. Daha sonra demonte gören eşyalar birinci sınıf havalı patpat naylon, streçh, kraft kağıt gibi malzemeler ile sarılarak paketlenmesi yapılır. Eski eviniz içerisinde paketlenen tüm eşyalar aracımıza yüklenir ve yeni evinize götürülmek üzere yola çıkar. Eşyalarınız yeni evinize getirildiğinde demonte yapılan eşyalara montaj işlemi yapılır, paketlenen eşyalar müşterimizin isteğine göre uygun yerlere yerleştirilir. Eğer taşınmadan dolayı zarar gören eşyalarınız var ise ve eşya onarılabilecek bir düzeyde ise eşyayı onarılıp size teslim edilir. Eğer onarılması, tamir edilmesi söz konusu değilse eşyanın piyasa fiyatlarındaki ödemesi tarafımızca sunulur.

Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık işlerinde sigorta kapsamı dahilinde hizmet sağlayarak güvenilir hizmet verme çabası içerisindeyiz. Günümüz koşullarının en iyi sigorta firması olan Allianz sigortayla çalışarak 50.000 TL değerinde eşyalarınız sigortalanarak taşımacılığını yapmaktayız.

GELİŞMELER İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN :