Dikmen Evden Eve Nakliyat

Dikmen Evden Eve Nakliyat

Dikmen nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle hareket ederek müşterilerimize şehir içi, şehir dışı taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Ev taşıma işlerinde son model kapalı çelik kasa evden eve nakliyat araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. 10 Adet evden eve taşıma aracımız ve 50 kişiden oluşan personelimiz ile Dikmen başta olmak üzere tüm Ankara geneline hizmet sağlamaktayız.

Taşınma işlerinin kolay ve eşyaların hasarsız olarak taşınması için 20 kata çıkabilen asansörlü eşya taşıma sistemimiz sayesinde eşyalarınızı istediğiniz adresten alıyor, yeni adresine sorunsuzca teslimini sağlıyoruz. Evinizin cephe kısmına kurulan asansör sistemiyle aşağıda bekleyen aracımıza eşyalarınız tahliye edilir ve deneyimli personellerimiz tarafından araca eşyalar istiflenir.

Evinizin içersinde bulunan tüm eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleri ile paketlendikten sonra istediğiniz adrese deneyimli personel kadromuz tarafından nakliye işleriniz sorunsuzca sağlanır.

Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz, K1,K3 şehir içi ve şehir dışı taşımacılık yetki belgeleriyle müşterilerimizin eşyalarını sorunsuzca istediğiniz adrese nakliyesini yapıyoruz. Yetki belgesi bulunmayan korsan firmalara lütfen itibar etmemenizi öneriyoruz. Çünkü yetki belgesi olmayan kişilere eşyalarınızı emanet ettiğiniz andan itibaren trafik denetimlerinde yeterli evrakları bulunmayan araçlar parka çekilmektedir. Tabi ki eşyalarınız da bu araç içerisinde gideceğinden dolayı taşınmanız mağduriyetle sonuçlanabilmektedir.

Dikmen Nakliyat ile Türkiye’nin her yerinden sorunsuz 7 gün 24 saat hizmet almak için iletişim bilgilerimiz sayfalarımızı ziyaret ederek müşteri temsilcimize sormak istediğiniz tüm soruları sorabilir, randevu alabilirsiniz. Firmamızı google gibi arama motorlarında rahat bulabilmek açısından dikmen nakliyat, dikmen evden eve nakliyat gibi kelimeler üzerinden rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.

GELİŞMELER İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN :