Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Ankara Keçiören  semtimizde gerçekleştirmiş olduğumuz Avrupa standartları kalitesinde uygun fiyatlarla ev, ofis, büro nakliye işlerini başarıyla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmet alanları arasında müşterilerimizin beklentilerini göz önünde bulundurarak saygı ve sevgi çerçevesinde ekonomik ve kalite hizmet sunabilmek başlıca temel hedeflerimiz arasındadır

Müşterilerimizin maddi ve manevi değeri taşıyan eşyaların şehir içi ve şehirler arası taşınmalarında hasarsız, sigortalı, kapalı çelik kasa taşıma araçları ile hasarsız olarak Türkiye il sınırları içerisinde istediğiniz yere nakliye hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Sizin eşyalarınızı kendi eşyamız gibi görerek taşımacılığı üstlenen Keçiören  Nakliyat üzerine almış olduğu üst düzey sorumluluğu yerine getirerek tam zamanında güvenli bir biçimde eşyalarınızın nakliyesini yapmaktadır. 

Taşımacılık işlerinin en önemli aşaması fiyat protokolü ve müşteri uyumluluğudur. Bunun için taşıma işleri öncesinde siz değerli müşterilerimizin eşyalarının daha iyi düzeyde taşınması ve doğru orantılı fiyat ile nakliye işlemlerinin yapılması oldukça önem arz etmektedir. Eksperimiz evinize geldiğinde nakliye fiyatlarının etkili olmasındaki unsurlar ve diğer taşıma etken konuları aşağıda listelenmiştir.

·        Eşyaların miktarı,

·        Kullanılacak ambalajlama malzemesi türü ve miktarı,

·        Çalışacak personel sayısı,

·        Araç boyutu,

·        Asansörlü taşıma uygun ekipmanlarına yer verilip verilmeyeceği,

·        Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık olacağı,

Eşyanın alınacağı ve gideceği kat mesafesi

GELİŞMELER İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN :