KURUMSAL

DESTAN NAKLİYAT / ANKARA
Destan Nakliyat'ın taşımacılık yaklaşımı

Taşımacılık bizde bir aile geleneğidir. 21 yıllık tecrübemizi günden güne geliştirirken, her zaman için müşterimize nasıl daha iyi çözümler sunabileceğimizin yollarını aradık. Taşımacılığa bir aile kültürü olarak yaklaşan duruşumuzla, müşterilerimizin her zaman bir sonraki müşteriyi getirecek referans olduğunu hiç unutmadık. Bu vizyonla çıktığımız bu yolda onlarca ünlü bürokratın ve büyük kurumun öncelikli tercihi olduk. Her zaman en büyük övünç kaynağımız, taşıdığımız onlarca kurum çalışmasında memnun kalan onlarca çalışanın, yeni gönderdiği referanslarla çalışmak oldu.


Destan Nakliyat'ın değer yargıları

Kalite standartlarını her gün, günden güne geliştiren Destan Nakliyat, bu süreçte en önemli şeyin güler yüz olduğunu biliyor. Çok kaliteli ekipmanlar ve sorunsuz bir kadro bile bazen sizi mutlu etmeyebilir. Her zaman için mükemmeli arayan ve kendini geliştirmeyi ilke edinmiş ekibimizin nakliyata getirdiği bakış açısıyla, her gün daha sorunsuz ve kusursuz bir nakliyat çalışmasını gerçekleştirmek için çalıştık. Geldiğimiz bu noktada geride bıraktığımız onlarca mutlu müşteri, her zaman için en büyük mutluluğumuz olmuştur.


Nakliyet sürecinde müşteri memnuniyeti

Nakliyat süreci, genellikle bir dolu evin bambaşka bir şehre aktarılmasından ibaret. Elbette birden çok insanın kaldırabileceği ağırlıktaki onlarca eşyayı kaldırıp taşımak ve yerine ulaştırmak görünüşe göre çok kolay değil. Kendi sektöründe uzmanlaşmış onlarca personel ile bugün taşıdığımız yüzlerce müşteride, bu tip problemleri sıkça yaşayarak elde ettiğimiz tecrübeler sonucunda ekibimizi çok geliştirdik. Bizce her nakliyat mutlaka bir mobilyacı içermeli. Doğru sökülmeyen mobilyalar zarar görebileceği gib, montaj sırasında yalama olan vidalar bir çok mobilyayı çöpe atmanıza sebebiyet verebilir. Yaşadığımız sorunlardan çıkardığımız derslerle günden güne geliştirdiğimiz bu vizyonumuzla size en kusursuz taşımacılığı sağlamak şirketimizin yegane görevidir.

GELİŞMELER İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN :