KURUMSAL

SIK SORULAN SORULAR
 • Şehirlerarası evden eve taşıma fiyatları neye göre değişiyor?
 • Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları, şehirlerarası nakliyat mesafeye ve taşınacak eşyanın miktarına göre değişmektedir. Destan Nakliyat olarak bu fiyatlar yetkili eksperlerimiz tarafından incelenip yerinde tespit yapıldıktan sonra uygun bedeller içersinde belirlenmektedir. Evden eve taşımacılık uzmanlık gerektiren bir işlemler sürecidir. Firmamız, nakliye işlemini yaparken uzman ekiplerimiz her türlü işlemi sorunsuzca yerine getirmektedir. Ankara nakliyatta saygın bir yere sahip olan firmamız fiyat politikalarında oldukça hassas bir çizelgeye sahiptir.Ankara Evden eve fiyatları konusunda belirlenen rakamlar en uygun seviyede tutulmaya çalışarak öncelikle müşterimizin memnuniyetini düşünmekteyiz. Sektöründe işinin ehli olan ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile sizlere hizmetlerimizde hiçbir olumsuzlukla karşılaşmamanız adına son derece profesyonel bir şekilde çalışmaktayız.
 • Askılı kıyafetleri nasıl taşıyorsunuz?
 • Destan Nakliyat ankara, nakliye işlemi yapılırken tüm eşyaları özelliklerine göre farklı ambalajlar kullanarak taşımaya hazırlamaktadır. Bu bağlamda askılı kıyafetleriniz içinde özel ambalajlama yaparak eşyaların herhangi bir zarara uğramamaları adına gerekli tüm önlemleri almaktadır. Askılı eşyalarınız işinde uzman personellerimiz tarafından özenle paketlenir ve taşıma esnasında büyük özen gösterilerek taşıma sonrasında da gerektiği gibi ambalajdan çıkartılarak istenilen yere yerleştirilir. ankara nakliye firmaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız, saygınlığını verdiği kaliteli hizmete borçludur. Firmamız,en iyi şehirlerarası nakliyat firmaları arasında değerli memnun müşterilerini en saygın referansı olarak kabul eden firmamız her aşamada sizlerin memnuniyetini kendine hedef olarak benimsemiştir. evden eve işten işe taşımacılık konusunda uzman ekiplerimiz ile hizmetlerimiz sizin mutluluğunuz doğrultusunda ilerlemektedir.
 • Çalıştırdığınız personeliniz kadrolu mu çalışıyor?
 • Ankara evden eve nakliye firmaları arasında adından sürekli söz ettiren ve her aşamada bilinir bir marka haline gelen Destan Nakliyat, çalıştığı ekip ile de kalitesini ortaya koymaktadır. ev ofis taşıma nakliyat konusunda çalışma ekibinin son derece önemli bir yere sahip olduğunun bilincinde olan firmamız, ekibinde bulunan tüm çalışanlarını kadrolu olarak çalıştırmaktadır. Ekipteki personelleriyle bir bütün halinde olan ve evden eve nakliyat firmaları konusunda ekibinde çalışan değerli personellerine gerekli önemi veren nakliye firmaları arasındaki saygın firmamız, çalışma arkadaşlarına gerekli önemi vermektedir. Kadrolu çalışanları sayesinde güvenilir ve saygın bir marka haline gelmiş olan firmamız her aşamada siz değerli müşterilerinin memnuniyetini amaçlamaktadır.
 • Araçlarınız kendi araçlarınız mı? Yoksa kiralık araçlar mı?
 • Nakliye firması olarak öncelikle saygın bir konumda olduğumuzun ve yaptığımız nakliye işlemlerinde kalitenin ve müşteri memnuniyetinin ön planda olduğunun farkındayız. Belirlediğimiz bu çizgide ilerlerken her türlü detaya büyük bir hassasiyet göstermek zorunda olduğumuzun farkında olarak bünyemizde bulundurduğumuz araçların tümünün kendi kontrolümüz altında olduğunu belirtmekten mutluluk duyarız. Sahip olduğumuz araçlarımızın tümü şirketimizin bünyesinde olup kiralık araçlar değillerdir. Ankara taşımacılık firmaları arasında saygın ve bilinir bir firma olan Destan Nakliyat, evden eve işlemlerinde mevcut araçları ile sorunsuz işlemler gerçekleştirmektedir. Nakliye sektöründe hizmet vermekte olan firmamızın araçları nakliyat konusunda tasarlanmış ve tüm periyodik bakımları yapılmış, geniş ve işinin gerekliliği yerine getiren araçlardan oluşmaktadır ve şirketimize aittir.
 • Taşıma gününden önce firmaya kaparo ödenir mi?
 • Firmamız, müşterilerinin güveni doğrultusunda çalışmayı benimsemiş ve Ankara Nakliyat firmaları arasında saygın bir yere sahip olan bir kuruluştur. Taşıma günlerinden önce herhangi bir kaparo ödenmesine gerek duymayan firmamız müşterilerine güvenmektedir. Evden eve nakliyat firmaları arasında verdiği kaliteli hizmet, sorunsuz ambalajlama ve güler yüzlü işinin ehli ekipleriyle Destan Nakliyat her aşamada kusursuzu hedeflemektedir. Kaparo, her hangi bir işi yapılmadan önce güven adı altında yahut iş başlamadan garanti iş adında alınan bir ücrettir. Ankara ev taşıma sektöründeki firmamız işini gerçekleştirmeden önce herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ücretlerini peşinen ödemek isteyen müşterilerine de arzuları gereği yardımcı olmaktadır. Evden eve taşıma işinin uzmanı olan firmamız her aşamada sizlerin memnun olmanız adına çalışmakta ve gelişmektedir.
 • Kaç kişi ile çalışıyorsunuz?
 • Ankara Nakliyat firmalarında olan firmamız, evden eve nakliyat işlemlerinde yapılacak işin boyutuna göre bir etüt çalışması belirledikten sonra gerekli çalışma ekibini ve ekip sayısını ayarlamaktadır. Eksperler sayesinde incelenen eşyalar, taşınacak yerin konumu ve eşyanın miktarına göre ekip sayısını belirlemektedir. Yerine göre değişen bu ekip sayısı her zaman işin en kısa sürelerde bitirilmesi adına planlanmaktadır. Destan Nakliyat olarak sizin için zamanın kıymetinin farkında olduğumuzu bilmenizi dileriz. Evden eve nakliye işlemleri sırasında işin en kısa sürede bitirilmesi adına firmamız gerekli sayıda ekip arkadaşı görevlendirilmektedir. Ankara Nakliyat sektöründe saygın bir yere sahip olan firmamız sizin mutlu ve memnun olmanız adına tüm detayları düşünmektedir.
 • Sigorta yapıyor musunuz?
 • Firmamız, evden eve nakliye işlemlerinde sigortalı olarak çalışmaktadır. Günümüz şartları altında her ne kadar güvenli ve sorunsuz çalışılsa da beklenmedik kazalar maalesef meydana gelebilmektedir. Bu tek taraflı olmamakla beraber iki taraf açısından da gerekli olan bir konudur. Güvenli ve müşterinin aklında herhangi bir şüphenin kalmaması firmamızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Ankara Nakliyat firmalarından bir tanesi olan saygın ve kalitenin adresi Destan Nakliyat size tüm nakliyat işlemleri sırasında sigorta yapmakta, sizi ve eşyalarınızı bu sigorta bağlamında güvence altına almaktadır. Evden eve nakliyat işlemleri sırasında sigorta yapmayan firmalarla çalışmamanız sizin yararınıza olacaktır. Ankara Nakliyat sektöründe yer alan firmamız sigorta konusunda oldukça hassas davranan saygın bir kuruluştur.
 • Mobilyaları söküp, yeniden kuruyor musunuz?
 • Firmamız, eşyalarınızın taşınması sırasında tüm mobilyalarınızı bu konuda uzman ekip arkadaşlarımız tarafından söküp ambalajladıktan sonra taşınma işlemi sonunda yeniden sorunsuzca kurmaktayız. Nakliye firmaları arasında kendine saygın bir yer edinmiş olan Destan Nakliyat bu konuda ekibinde uzman marangoz ekip arkadaşları bulunmaktadır. Her türlü modelde mobilyalarınızın sorunsuzca sökülüp tekrar kurulması aşamasında işlerinin uzmanlarıdır. Ankara Nakliyat sektöründe evden eve nakliyat konusunda tecrübesi ve uzmanlığı konusunda yaptığı işin kalitesiyle de adından söz ettiren firmamız her aşamada sorunsuz işlem süreçlerini kendine hedef olarak benimsemiştir. Evden eve nakliyatta bir numara olan firmamız ile eşyalarınız her aşamada güvenli ve sorunsuz bir şekilde istenilen yere ilk günkü gibi ulaşacaktır.
 • Ambalajlamayı nasıl yapıyorsunuz?
 • Firma olarak bünyemizde bulundurduğumuz tecrübeli ve işinin ehli ekibimiz ile eşyalarınız taşınmadan önce çeşitlilikleri doğrultusunda ambalajlanmaktadır. Mobilyalarınız çizilmemesi adına özel ambalaj ile sarılmakta ve bu doğrultuda çeşitli özelliklere sahip olan diğer eşyalarınızda da farklı ambalaj ve paketleme teknikleri kullanılmaktadır. Ankara Nakliyat kuruluşları arasında yaptığı iş ve referanslarıyla özel bir yere sahip olan Destan Nakliyat, nakliye işlemlerini gerçekleştirirken eşyalarınızın her türlü güvenlik önlemlerini almaktadır. Özel ambalajlama ve ambalajlamada kullanılan özel ambalaj ürünleri sayesinde eşyalarınıza gerektiği önemi ve değeri vermekte olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Evden eve nakliyat konusunda işinde profesyonel olan firmamız vermiş olduğu garanti altında eşyalarınız için endişelenmemenizi sağlamak adına son derece titiz çalışmaktadır. Nakliye firmaları arasında seçkin bir konuma sahip olan firmamız siz değerli müşterilerine bu konuda da garanti vermektedir.
 • Nakliyat için önceden rezervasyon yaptırmalı mıyım?
 • Firmamız, taşıma ve nakliyat işlemlerinde uzman incelemesi yöntemi ile çalışmaktadır. Önceden rezervasyon yaptırmanıza gerek olmadığı gibi firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Destan Nakliyat olarak firmamız en kısa sürede eşyaların taşınacağı yere gelip gerekli keşfi yapacak ve dilediğiniz süre içersinde nakliyat işlemini gerçekleştirecektir. Anakara Nakliyat firmaları arasında saygın bir yere sahip olan firmamız her müşteri için istenildiği zamanda nakliyat yapabilecek donanıma ve gerekli ekip sayısına sahiptir. Evden eve nakliyat konusunda nakliye firmaları arasında uzman olan firmamız müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda mutlu olmakta ve işine dört elle sarılmaktır. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek boynumuzun borcudur.
 • Taşınma sırasında eşyalarıma zarar gelirse ne yaparım?
 • Ankara Nakliyat firmaları içersinde saygın bir konuma sahip olan Destan Nakliyat her konuda müşterilerine verdiği güven sayesinde konumunu ve çıtasını her an yükseltmektedir. Nitekim evden eve nakliyat işlemlerinde sigorta sayesinde güvence altına aldığı eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesi durumunda sigorta acentesi tarafından tüm zararlarınızın karşılanmasını sağlayacaktır. Bu konuda nakliye sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız size gerekli güvenceleri sunmaktadır. Nakliye işlemi sırasında eşyalarınıza gelecek herhangi bir zararda sizin yapmanız gereken özel bir gayret yoktur çünkü sigorta kapsamında olan eşyalarınızın zararları anında karşılanacaktır. Siz değerli müşterilerimiz, bu konuda asla mağdur olmayacağınıza emin olabilirsiniz.
 • Şehir içi Şehir dışı yetki belgeniz var mı?
 • Destan Nakliyat olarak saygın bir konumda olan firmamız gerekli tüm yetki belgelerine sahiptir. Taşımacılık konusunda hem K1 belgesi hem de K3 belgesine sahip olan firmamız, nakliyat üzerine profesyonel bir şekilde hizmet vermekte ve işinin tüm gereksinimlerini yerine getirmektedir. Ankara Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız gerekli referans ve üstün kaliteli hizmeti sayesinde hizmette kusursuzu hedeflemektedir. Evden eve nakliyat konusunda uzman kadrosu ve sahip olduğu donanımla birlikte gerekli yetki belgelerine de sahip olan firmamız Ankara Nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Firmamız müşteri memnuniyeti ile büyük bir gurur ve mutlulukla çalışmalarını ve misyonunu genişleterek sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.
 • Asansörlü mü taşıyacaksınız?
 • Eşyalarınız ve mobilyalarınız özenle ambalajlandıktan sonra asansör tekniği ile taşınır ve ulaşılması gereken adrese de asansörlü şekilde yerleştirilir. Firmamız, taşıma işlemini bu sayede daha hızlı ve güvenilir şekilde yapar. Evden eve nakliyatta asansör aracılığı ile kusursuz bir taşıma sağlanır. Bu nedenle eşyalarınızda hasar oluşması da engellenmiş olur. Bu işlem ile hem iş gücü azalır hem de zaman kaybı yaşanmaz. Destan nakliyat titizlik ile yürüttüğü ambalajlama çalışmaları ile sizin için sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirir. Üst katlardaki taşıma işlemi elbette asansör tekniği ile yapılır. Bu sayede binanın en üst katında bile olsanız kolaylıkla taşınırsınız. Binanın en alt katında olmanız durumunda evin girişinin yüksekliğine bağlı olarak asansör kullanılmayabilir. Evden eve nakliyat için binanın merdiven yapısının da mobilyalarınız için uygun olması gerekir. Merdiven yapısı müsait olmadığı durumlar da mobilyalarınız sökülerek ambalajlanır ve kolay bir taşıma imkanı yaratılır. Firmamız sizin için her detayı düşünmüştür. Endişe etmenize gerek kalmadan eşyalarınız sigortalı biçimde taşınır.
 • Evimin nakliyesi ne kadar sürer?
 • Firmamız, evinizdeki eşyaların neler olduğunu ve ne şekilde taşınacağına taşınma öncesi gönderdiği uzman ekip aracılığı ile karar verir. Eşyalarınızın ambalajlanma süreleri de taşınma süresinde önem arz eder. Ankara nakliyat ekibini gönderdikten ve eşyaların kontrolünü sağladıktan sonra sizi bilgilendirecektir. Nakliye işlemlerinde eşyaların ambalajlanma ve taşınma süreleri normal bir ev için yaklaşık 4 saattir. Destan nakliyat eşyalarınızı araçlara yükledikten sonra taşınacak yerin uzaklığına göre bir yol izleyecektir. Evden eve nakliyat için en geç bir gün içinde taşınma işleminiz gerçekleştirilir. Ekibimiz gidilecek yere vaktinde ulaşabilmek için zamanını ayarlar. Gün içinde taşınmanız gereken adrese teslim için sabah erken saatlerde yola çıkılır ve trafik ile ilgili bir sorun yaşanmazsa zamanında teslim sağlanır. Firmamız, dakik taşınmaya özen gösterir. Müşterilerini bekletmemek firma ilkelerinden biridir.
 • Taşınma esnasında malzeme yetersizliği, araç yetersizliği, eleman yetersizliği gibi durumlarla karşılaşmamak için eşyalara experiniz tarafından bakılacak mı?
 • Destan nakliyat olarak ilk önce evinize ya da ofisinize experler gönderilir ve eşyaların neler olduğu hangi teknikler ile taşınması gerekildiğine karar verilir. Daha sonra eşyalarınızın hangi ambalajlar ile ambalajlanacağına karar verilir. Bu ambalajlar her yapıya göre eşyaların zarar görmemesi için değişiklik gösterir. Eşyanızın ne kadar olduğunu da tespit eden exper kullanacakları eleman sayısını belirler. Firmamız, size verilen sürede taşıma işi için kapınızda olur. Eşyalarınız ambalajlandıktan sonra evden eve nakliyat için özenle taşınır. Ankara nakliyat olarak kesinlikle eşyalarınız exper ile kontrol etmeden ambalajlama ve taşıma işlemi gerçekleştirmiyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan profesyonel ekibi sayesinde her konuda size yardımcı olur, nakliye işleminde herhangi bir sorun yaşanmaz.
 • Araçlarınız nasıl?
 • Ankara Nakliyat sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız bünyesinde son model araçları bulundurmaktadır. Nitekim bu araçların ve asansörlerin her türlü bakımlarını periyodik olarak yaptırmakta olan Firmamız, araçlarını evden eve nakliyat adına en temel gereksinimleri karşılayacak şeklide seçmektedir. Kapalı kasa, geniş ve her türlü uzun yollarda sorunsuzca ilerleyen son model araçları ile evden eve nakliyatta tüm gereksinimleri yerine getirmekte ve yine her aşamada müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ankara Nakliyat konusunda uzman olan firmamız araç seçimlerini de bu doğrultuda sorunsuz bir şekilde seçmiş ve siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Bu noktada araçlarının kalitesine ve işlevlerine kefil olan firmamız, hızlı ve kısa zamanda gerçekleştirdiği kaliteli nakliyatlar ile yoluna ve sizlere vermiş olduğu hizmete devam etmektedir.
 • Taşınma tarihinden önce sigorta poliçeniz sigorta acentesi tarafından bize ulaşacak mı?
 • Eşyalarınız evden eve nakliyat ile taşınmadan önce firma ile mutlaka sözleşme yapmanız gerekmektedir. Sözleşme yapmadığınız durumlar eşyalarınızdaki herhangi bir hasar konusunda hakkınızı arayamazsınız. Firmamızda eşyalarınızın hasar almaması için özel teknikler ile taşıma işlemi gerçekleştirilir ve sigorta kapsamında tüm eşyalar taşınır. Ayrıca, Ankara Nakliyat olarak şirketimiz Ulaştırma Bakanlığı tarafından yapılan incelemeler neticesinde K1 ve K3 belgelerini almıştır. Bu belgeye sahip olan firmamız için eşyalarınızın çalınması ya da zarar görmesi durumunda otomatik olarak sigortalı sayılırsınız. Bunun için sigorta kâğıdını imzalamanız yeterlidir. İmza olmasa dahi tüm müşterilerimiz Ankara Nakliyat tarafından güvence altına alınmış ve sigorta kapsamındadır. Evden eve nakliyatta sigorta konusunda aklınızda bir soru işareti kalmaması için sigorta poliçeniz de siz taşınmadan önce elinizde olacaktır.
GELİŞMELER İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN :