HİZMETLER

Asansörlü Nakliyat

DIKKAT ETMENIZ GEREKENLER

Asansörlü evden eve Nakliyat Nasıl Yapılır

Günümüz şartları altında birçok işte teknolojiden yardım almaktayız. Nitekim bu işler doğrultusunda teknoloji kullanıldığında mevcut iş oldukça hafiflemekte ve büyük bir iş gücü tasarrufu sağlanmaktadır. İş gücü tasarrufunun yanı sıra zamandan da hayli büyük kazanım sağlanmaktadır. Nakliyat işlemlerinde kullanılan asansörlü taşımacılık anlayışı ile birlikte özellikle yüksek katlarda ikamet edenler için büyük bir yenilik başlamıştır. Bazı eşyalar kapılardan yahut merdivenlerden sığmaz iken asansörlü taşımacılık sayesinde her eşya kısa bir süre zarfında araca yüklenebilmektedir. Destan Nakliyat asansörlü nakliyecilik konusunda uzman ekip ve kadrosuyla bu işlemleri kusursuzca gerçekleştirmektedir. Asansörlü taşıma büyük kolaylıkları beraberinde getirir. Ağır olan ve ebat olarak büyük olan eşyaların merdivenlerden katlarca aşağıya indirilmesi büyük iş gücü ve yanında da zaman kaybını beraberinde getirmektedir. Buna keza asansör ile bir saatte taşınacak eşyalar asansörsüz beş altı kat daha fazla zamanda ve daha fazla kişi ile gerçekleşmektedir. Asansörlü nakliyat insanlar için büyük bir avantaj olup yüksek katlı apartman dairelerine rahatlıkla eşyalar taşınabilmektedir. Bu konuda saygın ve kaliteli hizmet veren nakliyat firmaları ile çalışmak son derece önemlidir. Asansörlerin belli bir yük kaldırma ve taşıma limitleri vardır, bu limitler doğrultusunda yükleme yapılması gereklidir. Bunun dışında yapılacak fazla yüklemeler büyük sorunları da beraberinde getirecektir. Asansörlü nakliyat yapılmadan önce asansörün kurulacağı alanın belirlenmesi için eşyaların taşınacağı alana keşfe gelinir. Doğru yer belirlendikten sonra asansör kurma işlemi gerçekleştirilir. Bundan sonrada eşyalar kusursuz bir şeklide paketlendikten sonra asansöre parçalar halinde yüklenir ve araca konulur. Asansörlü nakliyat profesyonelce yapılması gerekli olan bir nakliye çeşididir. Destan Nakliyat asansörlü taşımacılıkta uzman ekibine ve verdiği kusursuz hizmete güvenir. Asansörlü taşıma yüksek katlı yerlerde daha doğrusu her aşamada kullanılması gerekli olan bir sistemdir. Normal taşıma ile gerçekleştirilen nakliyatlarda eşyaların zarar görme olasılığı oldukça yüksek ihtimaller arasındadır. Nitekim her apartmanın merdiven yapısı değişiktir. Büyük ve ağır eşyalar dönemeçlerde zarar görebilmektedir. Lakin asansörlü taşımada eşyaların zarar görme olasılığı oldukça düşüktür. Hızlı ve sorunuz nakliyat işlemleri için asansörlü taşıma son derece gerekli olan bir yöntem olup her aşamada büyük kolaylıklar sağlayan bir işlemdir.

Asansörlü Nakliyatın Sağladığı Büyük Kolaylıklar

Asansör belli bir sistem üzerinde çalışan ve yüksek mesafelerdeki eşyaların güvenli bir şeklide aşağıya indirilip araca yüklenmesi adına kullanılan ve nakliyat sektöründe oldukça değerli bir yere sahip olan bir araçtır. Asansör ile iş gücü yarıya indiği gibi buna artı olarak da zamandan büyük tasarruf sağlanmaktadır. Büyük ve ağır eşyaların katlarca yukarılarda aşağıya indirilmesi oldukça büyük zaman zarfında ve insan gücü ile gerçekleştirilmesi gereken bir durumdur lakin asansör kullanılarak bu zaman zarfında onlarca eşya taşınabilmektedir. Asansörlü nakliyat işlemleri Destan Nakliyat güvencesi ile yapıldığında zaman, para ve güvenlik konusunda içiniz rahat olacaktır.

Asansör kullanılarak yapılan nakliyeler asansör kullanmadan yapılan nakliyatlardan kat kat kısa zamanda gerçekleştirilmektedir. Küçük bir çalışma alanı ayarlanarak paketlenmiş eşyalar belli bir nizam içersinde asansöre yüklenerek araca yüklenmektedir Araca yüklenen eşyalar sonuç olarak gidilecek yere vardıklarında yine asansör ile kısa sürede taşınıp yerleştirilmektedir. Asansörlü nakliyat işlemleri çok kısa sürede yapıldığı için müşteriler tarafından sıkça tercih edilen yöntemlerdir. Bundan dolayı asansörlü taşıma yapan firmaların seçimleri ve asansörlerinin bakımlarının son derece kusursuz bir şekilde yapılmış olması gereklidir. Asansör kadar asansörlü taşıma yapacak olan personelde çok önemlidir. Buna keza personeller asansörün eşyaları indirme hızından ve yükleme miktarı hızından sorumludur. Eşyaların yukarıda yüklenmesinden sorumlu olan bir kişi ve aşağıda araca yüklenmesinden sorumlu bir kişi olmak üzere en az iki kişi bu işlem sırasında hazır bulunmalıdır. Eşyalar belli bir sıra ile indirilmeli ve araca yüklenmelidir. Buda personeller tarafından belirlenmiş olması gerekli olan sistemdir.

Netice olarak nakliyat işlemleri için asansör vazgeçilmez bir yardımcı araçtır. Böylesine faydası olan ve kısa sürelerde büyük işler yapılmasını sağlayan bir sistemin her nakliyat işlemlerinde kullanılıyor olması son derece faydalı bir sistemdir. Müşterilerinde bu konudan çok memnun olduklarını belirtmekte fayda vardır.

GELİŞMELER İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN :