Çakırlar Evden Eve Nakliyat

Çakırlar Evden Eve Nakliyat
Ankara Çakırlar evden eve nakliyat şirketi olarak taşımacılık işlerinde her zaman güven, kalite ve hesaplı fiyatları göz önünde bulundurarak sektörde siz değerli müşterilerimize şehir içi, şehirlerarası nakliyat hizmeti vermekteyiz.
Bu doğrultuda nakliyat hizmetleri öncesinde gerekli çalışmaları önceden belirleyerek sizlere kusursuz hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyet kapsamı temel prensiplerimiz arasında olup deneyimli ve tecrübeli personel kadromuz ile sigortalı, marangozlu, ambalajlı eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız. 
Eşya taşımacılığı öncesinde Çakırlar Nakliyat olarak ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanarak daha profesyonel eşya taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Evinizi ziyaret eden eksperimiz eşyaların miktarını ve türünü, ne kadar ambalajlama malzemesi kullanılacağını, kaç kişilik personelin evinizi taşıyacağı, araç tipi, sigorta ve sözleşme kapsamı gibi hususları değerlendirerek müşterimizin belirtmiş olduğu hususları yerine getirmiş olur. Eksperimiz eşyalarınızın taşınmasına ilişkin detaylı bilgileri aktardıktan sonra anlaşma sağlanması halinde çift nüshadan oluşan nakliye sözleşmesi ile belirtmiş olduğunuz tarihte aracımız evinizin önünde sabahın erken saatlerinde gelir.
Eşyaların şehir içi ve şehirlerarası tüm transfer hizmetlerinde son model kapalı çelik kasalı araçlar ve alanında tecrübe sahibi en az beş kişiden oluşan personel kadrosu gelerek eşyalarınızı taşımayı üstlenir.
Çakırlar Nakliyat şirketi olarak firmamızda yapılan her hizmet alanı anahtar teslim kapsamında sunulan hizmetlerin bir bütün halini almasıdır. Firmamızı tercih etmeniz ile tüm Türkiye geneline sigortalı, marangozlu, ambalajlı, kapalı çelik kasa nakliye araçlarımız ile taşınabileceksiniz.
Nakliyat şirketimizin geliştirmiş olduğu özel taşıma ekipman sistemleriyle hiçbir eşyanız hasar almadan kusursuzca taşınabileceksiniz. Yapmanız gereken hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri içerisinde müşteri temsilcimiz ile görüşmek ve ekspertiz randevusunda bulunmaktadır.
 
GELİŞMELER İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN :